• Subcribe to Our RSS Feed

מועדונים לבת מצווה במבצע הכל כלול: מה חשוב לדעת?

הילדה התבגרה ובקרוב תחגוג את בת המצווה שלה וכל המשפחה מתכוננת ומתארגנת מראש לקראת האירוע ורוצה להשקיע בכל הדברים גדולים כקטנים כדי שהנסיכה הקטנה שלהם תחגוג ותהנה לפני המעבר לבגרות. הילדה מאוד אנרגטית ואוהבת לרקוד ולעשות שמח ולכן מועדון לבת מצווה יכול להתאים לחגיגה כמו כפפה ליד.

במאמר זה נבדוק מה זה בעצם אומר מבצע של "הכל כלול" במועדונים לבת מצווה? נעמוד על היתרונות של מסיבת בת מצווה במועדון לצד חסרונות וכמובן נבדוק האם והיכן מסתתר קאץ'. לפני זה חשוב מאוד לברר עם הילדה מה היא בעצם רוצה? כיצד היא רואה את האירוע שלה? האם יש לה רעיונות מיוחדים שתרצה שיהיה במסיבה? באילו אטרקציות וגימיקים היא מעוניינת? מה היא חושבת שהחברות מבית הספר יאהבו?איור של 3 בנות רוקדות

היתרונות במועדונים לבת מצווה הכל כלול

הרעיון של לסגור מועדון לחגיגת בת המצווה בעסקת הכל כלול שבה המועדון עצמו אחראי לספק לכם את כל השירותים, הגיוני ועשוי לחסוך לכם זמן רב הכרוך בהתרוצצות בין אנשי מקצוע שונים ותיאום ביניהם.

חסכון גדול בזמן

מדובר בעבודה רבה שכן יש לסגור תאריך לאירוע, מועדון, בחירת תקליטן או תקליטנית שיש לה כימיה טובה עם הילדה ומבינה בדיוק מה הילדה רוצה להשמיע, לבחור שמלת בת מצווה שתהיה יפה וייחודית וכמובן נוחה ותאפשר לילדה לנוע ולרקוד בחופשיות, לארגן צילומי בוק לבת מצווה והצגת התמונות ו/או הסרטונים ומצגות על גבי מסכים בזמן האירוע וכמובן אוכל טוב.

עוד יש לבחור אטרקציה או אטרקציות מגניבות וחדשות לקהל הצעיר וכמובן לתכנן את הכניסה של כלת האירוע והחלק האומנותי שיכול להיות שיר מיוחד שתשיר הילדה או ביצוע קטע אחר בתחום שבו היא מתמחה כמו ריקוד או נגינה. העיקר שיהיה מקורי ומהנה והילדה תצא מאושרת.

בחירת אנשי מקצוע והשוואת מחירים

מציאת אנשי מקצוע המתאימים לכם והשוואות מחירים לוקחים זמן רב וזה לא פשוט עבור הורים עסוקים שזמנם יקר. ועדיין, אתם רוצים שייצא הכי טוב שאפשר. כאן בדיוק נכנס היתרון של מועדון בת מצווה עם מבצע הכל כלול. המבצע כולל את כל הדברים שמנינו לעיל ואחרים כחבילת בת מצווה אחת ומושלמת. מבלי להתרוצץ, לבחור ולתאם.

אז מה מציעים לנו בהכל כלול במועדון?

בגדול מדובר במועדון עצמו, תאורה, מסכים וציוד משוכלל לצד אוכל המותאם למבוגרים, ילדים, צמחוניים וטבעוניים. תקליטן המנוסה בעבודה עם ילדים בכלל ובת מצווה בפרט שמתמצא בחומרים האהובים על שכבת הגיל ומדבר את שפתם. מפעילי אטרקציות לפי בחירה שיכולים להיות להטוטנים, רקדניות שיכניסו פלפל לאירוע, קירות גרפיטי, צילומי מגנטים, זיקוקים, בר אקטיבי ועוד.

עוד זה כולל מנחה – מפעילה כריזמתית ואנרגטית לאירוע שתוביל אותו בהצלחה ותדע לתקשר עם הילדים וליצור עמם ועם המבוגרים כימיה לאורך האירוע. כמובן צלמי וידאו וסטילס שידאגו לתעד את כל הרגעים החשובים והמרגשים למזכרת עבור הילדה והמשפחה. וכמובן מאבטח או מאבטחים (תלוי בגודל האירוע) שישמרו על הילדים וימנעו כניסה מאנשים זרים.

מה לא כלול במועדון הכל כלול?

על ההורים לדאוג ללבוש ומראה. כלומר לשמלת בת מצווה, איפור, נעליים, עיצוב שיער ואקססוריז. מלבד זה באחריות מועדון בת המצווה לספק את כל הדברים שסוכמו בחוזה.

מקומות חניה והסעה למועדון

מקומות החניה שונים בין המועדונים לבת מצווה ויתכן שיש מקומות בהם ידרשו האורחים למצוא חניה בעצמם. גם ההסעות לאירוע של החברים לכתה ובית הספר שיכולות להיות בידי המשפחות או כחלק מהחבילה תלויה בחוזה עם המועדון וסיכום מראש בהתאם לחבילה המתאימה לכם והתקציב אותו הקציתם.

על מה חשוב להקפיד ולבדוק?

כדאי לפנות למספר מועדונים לבת מצווה, להשוות מחירים וחבילות הכל כלול וכמובן לעבור על כל הסעיפים בחוזה ולוודא שהבנתם כל סעיף לפרטיו. למשל מה אתם זכאים לקבל מהצלמים לאחר האירוע (מספר תמונות, דיסקים, אלבום וכן הלאה). כדאי גם לנסות ולברר לגביי אנשי המקצוע שמספק המועדון ולשוחח עמם בטלפון לצורך התרשמות.

בדקו האם יש מקומות ישיבה לאורחים מבוגרים שיהיו רחוקים דיים מהבמה והרעש שעלול להפריע לחלקם. בדקו האם רחבת הריקודים גדולה דיה? בקשו להפעיל את המסכים ומערכות הסאונד והתאורה לצורך הדגמה. בדקו האם יש למקום אישור רישיון עסק וביטוח בתוקף של הרשות המקומות.  למשל ניתן לבדוק רישיון של עסק בתל אביב – כאן.

לאחר שסגרתם הכי חשוב להירגע ולהגיע לאירוע בלב שקט וליהנות מערב מושלם. לשם כך בחרתם בחבילת הכל כלול.